Trygg Handel lanserer nå en satsning som ytterligere skal sikre våre medlemmer mot svindel og uryddig markedsføring. Vi kan nå med stolthet tilby norske bedrifter en ny sikkerhetsløsning, det er et medlemskap som vi har valgt å kalle “Trygg Handel – Premium”.

Trygg Handel - Premium

Vi i Trygg Handel jobber stadig med å forbedre vårt produkt for våre medlemmer, altså deres sikkerhet mot svindel.

Vi er alene om å kunne tilby norske bedrifter et medlemskap som skal bidra til at bedriften sparer penger og får en sikker markedsføring, en garanti mot svindel og ikke minst juridisk rådgivning hvis uhellet allerede har funnet sted.
Du som Premium-medlem får hos oss hele 10 timer* advokatbistand i fra vår samarbeidspartner- Visma Advokater.

* Se generelle betingelser for hvilke vilkår som gjelder for advokatbistand.